Golden Mask GM5 Plus 9

AD2735

Vylepšená verze detektoru GM5 s novou funkcí Power box. Větší dosah, manuální i automatické odladění půdy, možnost regulovat hlasitost hlubokých tónů železa, přesnější identifikace ID cílů. Detektor má dvě frekvence 8kHz a 18kHz, teleskopickou tyč.

14 900,00 Kč
S DPH

 

 

 

 

03_1.jpg

Nová verze detektoru Golden Mask GM5 Plus 9 získala navíc až 20% nárůst hloubky a to především díky nové funkci Power box. Uživatel má nyní také plnou kontrolu nad nastavením prahového tónu treshold a výborně se osvědčila nová funkce Iroin volume (regulace hlasitosti hlubokých tónů železa). Přesnější identifikaci cílů zlepšuje funkce Target ID a zlepšením prošlo také manuální a automatické odladění vlivu půdy. Baterie o kapacitě 2500mAh, kterou dostáváte v ceně, zajistí minimální výdrž detektoru 10 hodin a to i při zapnutí hloubkové funkce power box na maximální úroveň.

Golden Mask GM5 Plus 9 pracuje na operačních frekvencích 8 kHz a 18 kHz. Dostáváte tak dva plnohodnotné detektory v jednom balení. Detektor je osazený na telesokopické plně karbonové tyči a váha přístroje se sondou 23 cm (9") je pouhých 1,3 kg.

Možnosti odladění půdy

Detektor má zcela přepracované funkce odladění půdy. Je zde možnost jak ručního nastavení, tak poloautomatického, kde pouze pumpujete a detektor si GB nastaví sám. Tón odpovědi na zem je navíc u GM5 daleko výraznější a odladění je tak i pro naprosté začátečníky velmi snadné.

Konstrukce vodící tyče

Pro detektor GM5 Finder vznikla zcela nová vodící tyč. Ta je rychle zasunovací do sebe a nastavení délky lze provádět doslova po milimetrech. Konstrukce je navíc velmi tuhá a lehká.

Technologie

Detektor využívá zcela novou technologii DPT. Tato duální procesorová technologie umožňuje samostatné zpracování audio signálu a odpovědi detektoru na LCD. Výsledkem je, že detektor má skvělé separační vlastnosti tak, jak tomu je u analogových detektorů a přitom velmi přesné vyhodnocení na LCD. Samostatnou kapitolou je pak dosah přístroje, který je ve své třídě zcela mimořádný. Zde také můžete velmi dobře uplatnit možnost použití různých pracovních frekvencí, kdy 8 kHz se hodí více na cíle od velikosti 1 Kčs a 18 kHz na ta nejdrobnější cíle. Ať ale zrovna pracujete na nižší nebo vyšší pracovní frekvenci, je dosah detektoru na všechny typy cílů stále výjimečný!

Bezdrátová sluchátka

Detektor je vybaven novým typem sluchátek WS106. Sluchátka mají zcela profesionální zvuk a zvýšená je také výdrž na cca 10 hodin provozu. Bezdrátová sluchátka WS 106 jsou součástí balení.

Technická data detektoru

 • Technologie DPT – duální procesorová technologie
 • Pracovní frekvence 8 kHz a 18 kHz
 • Pracovní kanály: 2x pro 18 kHz a 2x pro 8kHz
 • Možnosti nastavení: citlivost, prahový tón, Iron volume, Power Box, hlasitost
 • Odladění vlivu půdy: poloautomatické a ruční
 • Audio: nastavitelná úroveň tónu pro železné a neželezné kovy. Plus nastavitelná výška tónu režimu All Metal.
 • Pracovní módy: jednotónový, dvoutónový a speciální All Metal
 • Diskriminace: Plně nastavitelná pro oba tónové režimy
 • Váha: 1,3 kg se sondou 9” a 1,4 kg se sondou 12”.
 • Bateriový blok: součástí balení je bateriový blok a nabíječka. Bateriový blok má kapacitu 2500mAh. Minimální výdrž baterie je 10 hodin a to i při zapnuté hloubkové funkci Power Box.
 • Bezdrátová sluchátka: Součástí setu jsou také bezdrátová sluchátka pro vysílač WS106 a to zdarma. Baterie sluchátek má kapacitu 600 mAh a výdrž je cca 8 až 10 hodin provozu.
 • Sonda: 9” (23 cm) 2D Spider
 • Délka: Plně složený 510 mm; plně rozložený 1410 mm
 • Záruka: 2 roky
AD2735
1 Položka

Datový list

Uživatel
pokročilý
Uživatel
profesionál
Typ užití
univerzální
Typ užití
na mince
Typ užití
na relikvie

8 další produkty ve stejné kategorii: