AKCE: 50 x Detektor kovů Nokta Fors CoRe a Fors Gold za jedinečnou cenu

18.09.2014 07:49

Ve spolupráci s výrobcem detektorů kovů Nokta Detectors se podařilo na letošní podzim připravit jedinečnou akci. V době, kdy díky padajícímu kurzu koruny jde elektronika nahoru, se čeští hledači u detektorů kovů alespoň na chvíli dočkají efektu opačného, i když se to týká pouze omezeného počtu detektorů.

Akce s detektory kovů Nokta

Nokta příchodem dvou nových verzí detektoru Fors hodně zamíchala trhem s hobby detektory kovů v celé Evropě a z části i ve světě. Detektory Nokta Fors Gold jsou v současnosti po tisících kusů dodávány do řady afrických států, kde se v poměru k ceně ukazují jako jedno z vůbec nejlepších řešení povrchového hledání zlata. Detektor se ale ukazuje jako skvělý i pro hledání nejdrobnějších předmětů vyrobených z barevných kovů v řadě států Evropy a Českou republiku nevyjímaje.
Velice dobře se ukazuje také druhý detektor z řady Fors CoRe. Ten byl od začátku konstruovaný jako větší universál pro co nejširší použití ve všech oblastech hledání. Mimo výborného dosahu a diskriminace, která je oběma verzím společná, je CoRe vybaven i módem pro práci v extrémních půdních podmínkách.

Oba detektory jsou stále ještě horkou novinkou, přesto je již v ČR používá několik desítek hledačů. Jejich ohlasy jsou velice kladné a i naše testování, které bylo zaměřené zatím především na Nokta Fors Gold mělo velice pozitivní výsledky.