Květnové novinky na naší pobočce Lovcepokladů.cz

19.05.2013 19:45

Detektory kovu Minelab X-Terra -

Nová řada detektoru Minelab X-Terra je již nějaký ten pátek na trhu. Tyto jedinečné detektory vybavené technologii VFLEX a možností využívat více frekvencí si stabilně udržují pověst těch nejlepších přístrojů s LCD které si ve střední třídě můžete koupit.

Minelab před časem vydal přehledný produktový katalog celé řady X-Terra, ten si nyní můžete stáhnout v Českém jazyce a ve formátu PDF.
 
Katalog detektorrů kovů Minelab řady X-Terra
 

Promo detektorů Golden Mask GM4PRO W

 
Tak čekání je za námi. Detektory kovů Golden Mask GM4PRO se dočkali své bezdrátové verze. Přenos funguje čistě a bez zpoždění. Což jsme přesvědčeni fanoušci těchto analogových přeborníků hloubky velice ocení. Navíc prvních 20 dodaných setů je bílými sluchátky. Ty ale nebudou dále dodávány v příští várce přijdou již standartní černé.
To je důvod proč jsme se ve spolupráci s výrobcem dohodli na tom, že těchto prvních 20 kusů bude mít bezdrátová sluchátka včetně zabudovaného vysílače ZDARMA. Nový majitelé tak ušetří 2000 kč!
 
detektor kovu golden mask 4 wi
 
Pokud si tak nyní objednáte novu GM4PRO nebo GM4PRO SET bude vám dodána včetně zabudovaného bezdrátového modulu a sluchátek, ale za cenu standartních verzí. Nabídka je ale omezená pouze na prvních 20 kusů detektorů, které přijdou na konci tohoto týdne.
 

Nové detektory kovů Bounty Hunter Exclusive series

 
Nové detektory kovů Bounty Huter Exclusive series vychází s modelů Teknetics Alfa, Delta a Gamma.
 
Detektor kovů Bounty Hunter Gold bude dodávaný ve dvou verzích s koncentrickou sondou 20 cm nebo s 2D sondou 28 cm.
 
Detektor kovů Bounty Hunter Gold
 
Detektor kovů Bounty Hunter Titanium bude dodávaný ve dvou verzích. 1 s úplně novu 2D sondou 25 cm a nebo s 2D sondou 28 cm.
 
detektor kovu bounty hunter titanium
 
Detektor kovů Bounty hunter Platinum je osazený na nové vodící tyči kterou můžete znát třeba s modelu T2. Bude dodávan ve dvou verzích, buď s novu 2D sondou 25 cm nebo 2D sodou 28 cm.
 
Detektory kovů Bounty Hunter
 
Celou nabídku detektorů Bounty Hunter ES najdete v sekci Detektory kovů Bounty Hunter. Lovecpokladu.cz je distributorem řady Bounty Hunter Exclusive Series pro Českou a Slovenskou republiku.