Mineleb Day u Uherského Brodu

13.07.2014 11:17

Rádi by jme vás pozvali na Minelab Moravian Day, který se bude konat v Maršově u Uherského Brodu 19.7.2014 od 9:30 h. Na akci se budete moc těšit na premiéru nového PI detektoru SCS 2300a na možnost si otestovat jak všechny detektory Minelab tak všechny dostupné sondy.

Den s detektory Minelab na Moravě

 Na každého účastníka akce čeká spousta dárků od Minelabu jako jsou trička Minelab atd. Bude zde také možnost se registrovat do Czech Minelab Clubu  – klubu vlastníků detektorů Minelab který pravidelně pořádá řadu akcí jak v Čechách tak na Moravě.


Testy detektorů budou probíhat na nově udělaném svahovém (Trubka s měřidlem v půdě do které se spouští předměty) výsledky měření jsou tak maximálně průkazné a navíc se dá velice snadno experimentovat s dosahem na různě natočené mince.

Na akci se na vás těší Olda a Pavel za Moravia Detect, Márek (Elmara) za LP a také několik velice zkušených hledačů s detektory Minelab který již přislíbili účast.

Jak se na akci dostanete

Jeďte po silnici s Uherského Brodu na Maršov. Na začátku Maršova po pravé straně je druhá parcela s chatou a velkou zahradou. To je místo konání. Na místě bude stát poutač. Akce začíná 9:30 h.

Všechny případné dotazy můžete směřovat na:

Mgr. Oldřich Habrovanský, Email:  moraviadetect@seznam.cz Tel: +420 774 980 808
Marek Mlejnský, Email: info@lovecpokladu.cz Tel: +420 731 102 713

mapa konání akce