Předváděcí akce ve Znojmě

10.04.2013 08:38

Setkání se bude konat u Znojma 13.4.2013 od 10:00h (viz. mapka). Setkání se zúčastní řada zkušených hledačů (Libor Musil, Oldřich Habrovanský, Šimon Musil, Marek Mlejnský atd.), máte tak šanci si nechat předvést detektory od hledačů, kteří je už mají v ruce a zároveň si nechat předvést všechny funkce, vysvětlit ovládání a zeptat se na chování přístrojů v určitých podmínkách. Prostě si nechat ukázat vše co se po telefonech nebo emailech vysvětluje špatně. Pokud již nějaký detektor vlastníte, určitě si ho vezměte sebou a budete mít možnost si jeho výkon porovnat na připraveném polygonu.

Mapka setkání

 

Co na setkání uvidíte:

1. Minelab CTX 3030 – což je stále horká novinka. Můžete si sami otestovat vyvážení tohoto přístroje nebo probrat s Oldou Habrovanským a Šimonem Musilem chování detektoru ve sladké a slané vodě.
2. Minelab E-Trac – k tomuto detektoru přivezeme doplňkové sondy od Detechu a tak si sami budete moci nechat předvést jaký vliv na dosah tyto sondy mají.
3. Minelab X-Terra 705 – pokud vše vyjde, přivezeme k tomuto detektoru dvě vůbec nejnovější sondy pro tento typ detektoru. Sondy jsou momentálně na cestě a tak doufáme že se stihne jak doprava tak proclení
4. Golden Mask GM4 PRO – asi nejočekávanější novinka jara. Detektor samozřejmě předvedeme a opravdu je na co se těšit!
5. Tesoro Tejon – Libor Musil určitě ukáže spoustu vychytávek s tímto velice oblíbeným přístrojem a navíc si ho budete moci otestovat se sondami Detech Ultimate a také NEL Hunter a Torado.
6. C.Scope CS6MXi – detektor přivezeme v hloubkovém setu s 14” 2D sondou. Pro fanoušky C.Scope to určitě bude zajímavé porovnání dosahu se standartní sondou 11” a větší 14kou.
7. Detech SSP 5100 - horká novinka v PI detektorech. Budete si mici otestovat jak detektor v sestavě s rámovou sondou 1x1m tak s diskriminační 2D sondou 18".
8. Pro časté dotazy přivezeme všechny tři nejpopulárnější dohledávačky Garrett Propointer, Minelab Pro Find 25 a Noktu RS. Není nic lepšího než si je porovnat všechny tři najednou.

Těšíme se tak na všechny hledače, diskuze o hledání a výměnu zkušeností. Na všechny další podrobnosti se můžete zeptat na telefonu 724577225 Libora nebo na emailu klub@lovecpokladu.cz Elmary.

Na akci se podílejí:

Akce s detektory na Lovci pokladu

Detektory kovů v akci          

Detektor kovu v akci