Setkání Czech Minelab clubu

10.06.2013 15:03

Zdravíme všechny fanoušky značky Minelab

Rádi bychom Vás pozvali na první setkání Czech Minelab Clubu, což je volné sdružení vlastníků a fanoušků značky Minelab. Setkání proběhne nedaleko Světlé nad Sázavou v krásném prostředí u lovecké chaty Jirky Vavřiny (Detektor Centrála). Akce se uskuteční 29.6.2013 od 10:00h. Na setkání budeme postupně testovat všechny v současnosti vyráběné detektory kovů Minelab od nejmenšího modelu, jakým je dnes X-Terra 305, až po, v současnosti nejlepší PI detektor kovů, GPX 5000. Budete si také moci otestovat a vyzkoušet celou řadu doplňkových sond. V místě je již připraven polygon, který zde Litrfree udělal minulý rok. Další cíle ale určitě ještě budeme přidávat.

Na akci si budete moci vyzvednout přihlášku do Clubu, samozřejmě také veškeré katalogy a produktové listy společnosti Minelab, nebo si třeba něco i odvést ze speciální akce 7 hodin s Minelabem.

Těšíme se na všechny! Pokud budete chtít potvrdit účast, nebo se na cokoli zeptat, napište nám na email: klub@lovecpokladu.cz , ale samozřejmě můžete přijet jen tak na “blind” :)

Elmara – Marek Mlejnský (Lovecpokladu.cz)
LitrFree – Jiří Vavřina (Detektor Centrala)

GPS: 49°39’20.880″N, 15°26’57.303″E

detektory kovu Minelab