Setkání klubu lovce pokladu u Letovic 11.10.2014

07.10.2014 07:53
Akce přesunuta a náhradní termín!
Sraz bude v sobotu 11.10.2014 v 9:00 hod v obci Zboněk u Letovic v areálu bývalého autobazaru. Kluci Hanuš Vondál, Libor Musil a Olda Habrovanský domluvili pozemky pro hledání a celé setkání připravili. Při hledání bysme chtěli zaměřovat nálezy, aby mohla vzniknout mapka nálezových stavů. Všichni zúčastnění se následně mohou podívat na celkový výsledek takového detektorového průzkumu, včetně hodnocení nalezených předmětů ve vztahu k dané lokalitě.  Akce se také zúčastní kolega kluků z archeologického ústavu Akademie věd v Brně, takže budete mít možnost se zeptat na zcela konkrétní věci z praxe (zaměřování nálezů, vyplnění formuláře nálezových stavů atd.).
 
Kluci také připraví svahové testovací polygony, kde si budete moci otestovat svůj přístroj v cela reálných podmínkách. V případě, že by někdo měl zájem se předem domluvit na nějakém konkrétním přístroji, určitě stojí za to napsat klukům a předem se domluvit tak, aby detektor byl k dispozici.
 
Překvapením akce má být profesionální catering, který bude připravovat kamarád Libora a Hanuše. Jak to bude vypadat bude překvapení i pro mě.
 
Klubová kace lovce pokladu u letovic
 
Klubová kace lovce pokladu u letovic
 
Všechny další informace můžete získat zkontaktováním níže uvedených pořadatelů:
Hanuš - Hanuš Vondál (Detektory Letovice) – tel. 731 575 988
Hába - Mgr. Oldřich Habrovanský (Moravia Detect) – tel. 774 980 808
Libmus - Libor Musil (War Centrum Rudolec) – tel. 724 577 225
 
Akci podporuje
Klub vlastníků detektorů Minelab     Klub hledaču s detektory kovů v České a Slovenské republice
Klub vlastníků detektorů Minelab