Společné hledání a prezentace novinek

21.09.2013 12:20

 

Rok utekl jako voda a před nadcházejícím podzimem si naše pobočka MoraviaDetect společně s Lovecpokladu.cz, připravili tradiční společné hledání na Uherskobrodsku, spojené s úvodní prezentací letošních trháků na našem trhu. Je toho opravdu hodně co Vám chceme ukázat, takže se můžete těšit na spoustu nových informací. Za lovcepokladů se zúčastní majitel Marek Mlejnský a přiveze sebou spousty novinek, které Vám předvede v reálu a jak ho znám, poskytne Vám velmi detailní výklad, jak se na znalce jeho kalibru sluší. Nebudu prozrazovat více ať se máte nač  těšit, ale bude to stát za to, takže manželkám a přítelkyním sdělde, že dne 28.9. tohoto roku se nedostavíte na plánovaný sobotní obídek, spojený s příjemným posezením u rodinného krbu, ale musíte nutně odletět na důležitou akci do samého srdce moravského slovácka. Anebo ještě lépe, vezměte své protějšky se sebou, vždyť i mezi něma se určitě najdou zanícené hledačky.

Ještě malé připomenutí termínu konání:

28.9.2013 cca v 10.00 hod Uherský Brod, sraz na parkovišti před pobočkou Moraviadetect, jde o Areál Zemaspolu, mnozí určitě víte, kde to je, ale pro ty co u nás ještě nebyli přikládám mapku s adresou:

U Korečnice 1770, Uherský brod

https://www.mapy.cz/s/8wDd

 

moraviadetect

 

Je to poslední odbočka vpravo ze silnice I/50 ze směru Uh. Hradiště – Bánov - Starý Hrozenkov/Drietoma (SK). Před odbočkou projedete semafor a po 250 metrech za posledním stavením (pneuservis, výkup počítačů) zbočíte vpravo.

Z opačného směru Bánov- Uh. Hradiště, je to první odbočka vlevo za cedulí obce Uh. Brod, po pravé straně uvidíte benzínku OMV a vlevo na horizontu je krásně vidět velká bílá budova, kde sídlíme.

 

Pokud by jste bloudili, brnkněte na mobilní tel.:

774 980 808

602 123 089