Tejón Academie

17.08.2013 20:17

 detektor kovu Tesoro Tejon

Detektor kovu Tesoro Tejón 

- Akce Detektor Centrály - Východní čechy

- Tejon Academy je setkání a zejména kurz pro uživatele famózního stroje Tesoro Tejon. Zaměření je jasné, a to na správné využití potenciálu legendárního a stále jednoho z nejlepších detektorů na trhu. Pro hledače s praxí delší alespoň než jeden měsíc, optimálně kolem čtvrt roku. Je to zdokonalovací kurz. Pro zájemce také konzultace k Tesoro Vaquero, Tesoro Cibola. K dispozici separační výukové polygony, separační barva/železo a hloubkový pro jakékoliv cíle co si budete přát zkusit. Na programu bude pro Tejon: Negativní a pozitivní ladění země, Power balancing, VCO identifikace cíle, diskriminace 1 a 2 a potenciál využití jejich rozdílnosti. Pro Cibolu speciálně použití DD cívek a identifikace pata -špička, pro Vaquero trojí odladění země pomocí páčky, a také Superladění alá Vaquero, a pro oba, Vaquero i Cibolu, VCO triky. Ukážeme si i sílu koncentriky v navážkách a na okrajích osídlení, a nebo co dokážou kvalitní vysokoohmová sluchátka na Tesorech.

 

V neděli - dohodnuté hledání na starém osídlení pro místní muzeum se zaměřováním nálezů. Lovecká chata není nafukovací, přijít ale může každý kdo se o Tesoro zajímá. V sobotu je začátek od cca 9.30 a oběd na místě na grilu, jako po celou akci, a odpo konec cca v 16.00. Potom posezení u ohně. Pro hledače z větších dálek, je možné získat postel v chajdě, je jich tam 5, a na jedné spím já, takže jsou 4 volné, vejdou se na louku i stany, ale není to masová akce. V pátek a v sobotu posezení u ohně. Je to přírodní, takže koupelna je v řece..... registrace posílejte na e-mail tady na stránkách, a cca deset dní před akcí se začneme ozývat s podrobnostmi. V pátek začátek tak ve 4 odpoledne, večer se stmívá u řeky dřív...

Tak, a ještě datum: 13.9.2013 až 15.9.2013, přičemž hlavní konzultace k Tejonu, Vaqueru a Cibole je v sobotu. Těším se na Tesoro fans!

litrfree