Ceník dopravy

Objednávka nad 6000 Kč zdarma
Česká pošta - balík Do ruky 165 Kč
Česká pošta - balík Na poštu 165 Kč
PPL 165 Kč

Ceník plateb

Objednávka nad 6000 Kč zdarma
Převodem z účtu 0 Kč
Dobírka Česká pošta 30 Kč
Dobírka PPL 30 Kč
Hotově při převzetí zdarma
Vrácení zboží zdarma

DOPRAVA

 

BALÍK DO RUKY - 165 Kč

Balík do rukyČeská pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni přes SMS i e-mail.
V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám.

Během těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení úložní doby. Více na www.balikovarevoluce.cz. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit místo i termín doručení zásilky dle aktuální potřeby.

 

BALÍK NA POŠTU - 165 Kč

Balík na poštuVaše zásilka bude doručena na kteroukoli z 2600 pošt nacházejících se na území ČR, kde bude připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po expedici z našeho skladu. O tomto termínu budete informováni e-mailem. Tato služba je oblíbená všemi, kteří nejsou k zastižení na jednom místě, nebo nemohou převzít balík během pracovní doby. Česká pošta vás o doručování balíku bude prostřednictvím SMS a e-mailu informovat již v den podání.

Vyberte si, na kterou poštu chcete svou objednávku doručit. Tam bude uložena po dobu 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět k nám. Během těchto 7 dnů však lze požádat poštu o prodloužení úložní doby.

Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si v den odeslání můžete změnit poštu, kde si chcete balík vyzvednout.

 

OSOBNÍ ODBĚR - 0 Kč

Osobní odběr

Zásilku si můžete vyzvednout ve výdejním místě našeho obchodu. O připravenosti předání budete informování formou SMS nebo emailem.

Standardní doba uložení vaší zásilky je 7 dnů, v případě potřeby je možné tuto dobu prodloužit.

 
UPOZORNĚNÍ
Při doručování zásilky si dobře zkontrolujte, zda není obal porušen či poškozen. Pokud zjistíte závadu, zásilku nepřebírejte, případně zapište závadu do přepravního listu. Jestliže jste u již převzaté zásilky zjistili mechanické poškození, obratem kontaktujte doručitele.

PLATBA

 

DOBÍRKA ČESKÁ POŠTA - 30 Kč

Dobírka Česká PoštaZboží bude Českou poštou doručeno na vámi udanou adresu, pokud zvolíte jako způsob přepravy Balík do ruky, nebo bude uloženo na vybrané pobočce České pošty v případě Balíku na poštu.
Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, na pobočkách pošty pak rovněž prostřednictvím vybraných typů platebních karet).

 

DOBÍRKA PPL - 30 Kč

Dobírka DPDPřepravní společnost PPL doručuje balíky obvykle do 24 hodin od přijetí zásilky do přepravy (pokud je doprava objednána do 18:00 předchozího dne a všechny objednané produkty jsou skladem). Doručuje v pracovní dny mezi 8:00 a 17:00 po celé ČR.
Jestliže je balíček doručován na soukromou adresu, obdržíte SMS o času doručení vaší zásilky.

Platit můžete v hotovosti, ale také kartou. Kurýr Vás bude informovat o možnosti platby. Stejně tak můžete dobírku uhradit kartou na několika výdejních místech PPl.

 

PŘEVODEM Z ÚČTU - 0 Kč

Bankovním převodemMůžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet. O Vaší platbě se však dozvídáme se zpožděním v řádu několika dnů od faktického uskutečnění platby a to prodlužuje dobu doručení.
Pro provedení platby potřebujete znát vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo vaší objednávky (např. 150112345), které získáte v posledním kroku objednávky nebo se jej dozvíte z potvrzujícího e-mailu (po dokončení objednávky Vám automaticky odesíláme potvrzující e-mail s přehledným shrnutím a všemi potřebnými údaji).

Číslo bankovního účtu je 115-1101730277/0100. V případě že se rozhodnete později výrobek vrátit, peníze vám opět rychle převedeme na váš účet. Tento způsob je navíc levnější než dobírka, protože neplatíte dobírkovné.

 

HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ - 0 Kč

Hotově

Zboží bude uloženo ve výdejním místě naší prodejny.

Zboží můžete zaplatit předem převodem z účtu nebo hotově při převzetí.