Garrett AT GOLD

AD39

digitální detektor kovu s vysokou citlivostí

Detektor kovů Garrett AT GOLD je luxusní detektor z řady Garett AT. Tento detektor je určen jak pro specializované hledání, tak pro hledání běžné, ve všech myslitelných terénních podmínkách, tedy i pod vodou. Detektor AT GOLD byl však vytvořen především pro hledání kovů s nejvyšší ryzostí.

21 682,00 Kč
S DPH

 

 

 

 

Díky letitým zkušenostem, poznatkům a nové technologii vznikl detektor nejen pro specializované hledání, ale i pro každodenní běžné hledání ve všech terénních podmínkách, tedy i pod vodní hladinou. Detektor kovů Garrett AT Gold je primárně určen pro hledání kovů té nejvyšší ryzosti. Díky použité technologii je však vhodný i pro každodenní hledání ostatních barevných kovů a slitin.

Pracuje ale na vyšší frekvenci 18 KHz a díky tomu má větší citlivost i na nejdrobnější cíle. Zároveň s úpravou pracovní frekvence dostal detektor i novou menší sondu. Připočteme-li zrychlení reakce na cíl má nový Gold i lepší separační vlastnosti než tomu je u AT. To hledači přírodního zlata ocení zejména v místech s výskytem většího množství železa nebo jeho oxidů. Ovládání detektoru i zobrazení na LCD je v podstatě stejné, jako je tomu u AT International. Novinkou je ale zlepšená funkce odhadu velikosti cíle pod sondou v audio odpovědi detektoru. Jednoznačným přínosem jsou pak zámky vodících tyčí, které Garrett doposud nepoužíval. Výrobce zvolil osvědčený typ; stejný systém používají například detektory Golden Mask.

Co detektor kovu Garrett AT GOLD umí?

Detektor umí vyhledávat nad vodou i pod vodou, je vhodný pro vyhledávání kovů s nejvyšší ryzostí, ale hodí se i pro hledání kovů a slitin běžnějšího výskytu. Technologicky je přístroj příbuzný s modelem AT Pro, od kterého se liší v první řadě vyšší frekvencí (18 KHz) a kratší dobou obnovy signálu na cíl, což je zárukou velmi dobré separace nežádoucích a žádoucích cílů v železem, rudami a oxidy kovů zamořených lokalitách. Použití nové technologie zaručuje větší stabilitu a odolnost proti vnějšímu rušení a hlavně hlubší dosah a citlivost. Proto je tento model osazen konstrukčně novou základní hledací sondou (u jiných AT modelů se jedná o cívku doplňkovou).

Technická specifikace

Počet pozic cílového ID kurzoru 12 (segmentů)
Železná diskriminace je dělená úseky 40
Tlačítko pro Příjem/odmítnutí diskriminace Ano
Vyhledávací režimy 6 (3 Standartní, 3 Profesionální režimy)
Citlivos/Nastavení hloubky 8
Electronic Pinpointing Ano
Pracovní frekvence 18 kHz
Zvukové tónové ID úrovně 3
Základní cívka 5" x 8" DD PROformance
Délka (Nastavitelná) 1.06m - 1.29m (42" to 51")
Celková váha 1.4 kgs. (3.03 lbs.)
Baterie 4 AA (v ceně detektoru)
AD39
1 Položka

Datový list

Uživatel
pokročilý
Uživatel
profesionál

4 další produkty ve stejné kategorii: