Minelab Go Find 22

AD2932

Detektor kovů Minelab Go Find 22 je určen pro začínající a mírně pokročilé hledače. Disponuje řadou pokročilých funkcí, skvělou citlivostí a dosahem.

Detektor je velmi lehký a skvěle vyvážený. Navíc ale také extrémně skladný, umožňující okamžité složení a rozložení během několika vteřin.

3 990,00 Kč
S DPH

 

 

 

 

Hledací sonda je vodotěsná, detektor tak můžete používat jak ve vnitrozemí, tak při brodění na plážích.

Detektor zapnete a můžete okamžitě začít hledat. Veškeré ovládání je intuitivní a velmi jednoduché pomocí dotykových tlačítek. Délku lze nastavit tak, aby vyhovovala každému hledači. Posuv se dá nastavit doslova milimetr po milimetru. Napájení přístroje je vyřešeno 4x AA tužkovými bateriemi umístěnými v rukojeti přístroje.

Každý může najít svůj poklad

Ať už hledáte mince nebo šperky, identifikace Go Findu Vám pomůže se přesně rozhodovat které cíle kopat a to díky audio odpovědi, kdy hluboké tóny označují feromagnetické kovy (železo) a vysoké tóny předměty z "barevných" kovů. Na LCD se pak vždy navíc rozbliká příslušná kategorie, do které předmět pod cívkou spadá.

Klíčové vlastnosti

Detektor kovů Go Find 22 zvládne úplně každý a to i pokud nemá vůbec žádnou zkušenost s hledáním pomocí detektorů kovů Je velice lehký a extrémně skladný. Má vodotěsnou cívku a zvládá i hledání na slaných plážích.

Operační frekvence 7,8 kHz
Pracovní teplota -5°C až 45°C
Napájení 4 x 1.5V AA
Sonda 20 cm vodotěsná

Maskování

Přizpůsobte si GO-FIND snadno aplikovatelnými “skiny”. Vyberte si ze dvou variant, tu která se Vám více líbí. (skiny jsou součástí balení).

AD2932
2 ks

Datový list

Uživatel
začátečník
Uživatel
pokročilý

14 další produkty ve stejné kategorii: